yuzlerce demo ile steam oyun festivali basladi iste detaylar

[ad_1]

Steam, yüzlerce ücretsiz demo oyunu ile başlattığı Steam Oyun Festivali ile oyunseverlerin karşısına çıktı. Steam Oyun Festivali, 12-22 Ocak 2021 tarihleri arasında gerçekleşiyor.

Steam Oyun Festivali, yüzlerce ücretsiz demo oyunu ve yeni bir oyun oynanışı deneyimi sunuyor. Oyuncular, Oyun Festivali’nde ücretsiz demo oyunlarının yanı sıra, çok oyunculu oyunlar, eşzamanlı etkinlikler ve özel günler için özel teklifleri de keşfedecekler.

Steam Oyun Festivali’nde, ücretsiz demo oyunlarının yanı sıra, tüm zamanların en iyi oyunlarının da önemli indirimleri var. Festival sırasında, oyuncular, özel teklifleri değerlendirerek, Steam’in tüm zamanların en iyi oyunlarını indirimli fiyatlarla satın alabilecekler.

Steam Oyun Festivali, oyunseverlerin yeni oyun oynanışı deneyimleri yaşamasına yardımcı olacak çok sayıda özel etkinlikler de sunuyor. Oyuncular, Oyun Festivali’nde özel etkinlikleri keşfetmek için, her gün başka bir tavsiye listesi ve özel görevleri tamamlayarak kazançlar elde edebilecekler.

Steam Oyun Festivali, oyunseverlerin her gün yeni ücretsiz demo oyunlarını keşfetmesini sağlıyor. Oyuncular, Oyun Festivali’nde keşfettiği ücretsiz demo oyunlarının yanı sıra, özel teklifleri değerlendirerek tüm zamanların en iyi oyunlarını indirimli fiyatlarla satın alabilecekler. Steam Oyun Festivali’nin bu yılki etkinlikleri, oyunseverlerin her gün yeni ücretsiz demo oyunlarını keşfetmesini ve yeni oyun oynanışı deneyimleri yaşamasını sağlıyor.
[ad_2]

Yorum yapın