yakuza 6 the song of life indir full pc

[ad_1]
Yakuza 6: The Song of Life, Sega tarafından geliştirilen ve yayınlanan aksiyon-macera video oyunudur. Oyun Kazama Kiryuu’nun yolculuğunu takip ediyor. Oyunu PlayStation 4 için 16 Nisan 2018’de Japonya’da piyasaya sürmüştür. 20 Mart 2019’da Avrupa ve Kuzey Amerika’daki PlayStation 4 kullanıcıları için kısıtlı bir sürümünün yayınlandığı ve 2020 yılında PC sürümünün de yayınlanacağı duyuruldu.

Oyunun konusu, Kiryuu’nun yanındaki arkadaşlarının 6 yıl önce kaybolduğunu öğrendikten sonra, onu Hiroshima’ya götürüyor. Orada, Kiryuu’nun, onları bulmak ve ortaya çıkan gerçekleri kavramak için tüm zorlukların üstesinden gelecek bir sefer başlatması gerekiyor. Kiryuu, oyun süresince kendisiyle belirli bir süre sonra haşır neşir olan karakterlerle tanışacak ve onların yardımıyla, önünde bulunan engelleri aşmaya çalışacak. Oyun, aksiyon türünde ve çoklu görevleri tamamlayan bir stil ile oynanıyor. Oyun, dövüş söz konusu olduğunda, Kiryuu’nun farklı hareketleri, silahları ve saldırıları kullanarak rakiplerine karşı savaşmasını sağlıyor. Ayrıca, oyundaki görevlerin çoğu, Kiryuu’nun çevresindeki insanların yardımlarını alarak çözümleniyor.

Yakuza 6: The Song of Life, PC kullanıcıları için 20 Mart 2020’de yayınlanacak. Oyun, Steam ve GOG üzerinden satın alınabilecek. PC sürümü, PlayStation 4 versiyonundan daha büyük çözünürlük desteği, 60 FPS desteği ve çoklu monitör desteği gibi özellikleriyle birlikte gelecek.
[ad_2]

Yorum yapın