wing ftp server corporate indir full 6 5 2

[ad_1]
Wing FTP Server Corporate, profesyonel bir FTP/SFTP/FTPS sunucusu olarak düşünülmüştür. Bir önceki sürümden 6.5.2’ye geçiş, çoklu dil desteği, daha fazla dosya tipi desteği, daha güvenli kimlik doğrulama ve daha fazla seçenek gibi özellikler sunmaktadır.

Wing FTP Server Corporate, kullanıcılar için çok kullanışlı ve kullanımı kolay bir arayüzü sunar. Bu arayüz, kullanıcıların kullanımını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Kullanıcılar, yönetim arayüzünden, dosya aktarımının kolayca yönetilebilmesini sağlayan kullanıcı haklarını ayarlamalarına izin verir. Ayrıca, kullanıcılar, dosya erişim haklarını ve kullanıcı sınırlamalarını kolayca ayarlayabilir.

Wing FTP Server Corporate, güvenli bir FTP/SFTP/FTPS sunucusu sağlamak için SSL/TLS güvenlik protokollerini destekler. Bu, kullanıcıların dosya erişimlerini güvence altına almasını sağlar. Ayrıca, kullanıcılar, sunucu üzerinde yapılan değişiklikleri kontrol etmek için günlük tutma özelliğinden de yararlanabilir.

Wing FTP Server Corporate, kurulumu kolay ve kullanımı kolaydır. Bu, başlangıç seviyesindeki kullanıcılar için ideal bir seçenektir. Kurulumunun ardından, kullanıcılar, sunucuya bağlanmak için istedikleri FTP yazılımını kullanabilirler.
[ad_2]

Yorum yapın