windows 10 tum surumler indir orjinal 2020 tr mayis 20h1

[ad_1]

Windows 10 20H1, Microsoft tarafından Ağustos 2019’da duyurulan ve Mayıs 2020’de yayınlanan bir Windows 10 sürümüdür. Bu versiyon, Windows 10’un çok sayıda yeni özelliği ve iyileştirmeleri içerir.

Windows 10 20H1, kullanıcıların daha hızlı ve daha güvenli bir deneyim sunmak için çeşitli geliştirmeler ve yenilikler içeriyor. Bu yeni özellikler arasında, çoklu masaüstlerin kolay bir şekilde yönetilmesini sağlayan yeni bir arabirim, Windows Hello ile daha güvenli oturum açma deneyimi, daha hızlı ve güvenli bir tarama deneyimi sağlayan İnternet Explorer ve Edge, daha kolay erişilebilen Windows Defender, bir Windows sandviç arabirimi ve daha fazlası bulunuyor.

Windows 10 20H1, ayrıca Windows 10’un her kullanıcıya özgün bir deneyim sunmasını sağlamak için özelleştirilebilir ayarlar ve kullanım özellikleri ile birlikte geliyor. Ayrıca, kullanıcılar, bu sürümde zamanlamalı görevleri, arka plan görevlerini ve Windows Update’leri daha kolay yönetebiliyor.

Windows 10 20H1, kullanıcıların Windows 10 deneyimlerini en üst seviyeye çıkarmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Microsoft, yeni özellikleri ve iyileştirmeleri ile kullanıcıların daha güvenli, daha hızlı ve daha kolay bir deneyim sunmasını mümkün kılmak için çalışıyor.
[ad_2]

Yorum yapın