USB PD destekli Mophie tasinabilir sarj istasyonlari duyuruldu

[ad_1]
Mophie, tüm cep telefonu sahiplerinin ihtiyaç duydukları şeylerden birini daha duyurdu: tasinabilir sarj istasyonu. Her iki şarj cihazının da USB PD (Power Delivery) ile çalıştığını belirten Mophie, bu sayede cep telefonlarının daha hızlı şarj edebileceğini söylüyor. Yeni tasinabilir sarj istasyonu, iki harici şarj soketi ile birlikte geliyor ve bu soketlerin her biri 15W’a kadar (5V/3A ve 9V/2A) destekliyor. Bu, Mophie’nin tüm cihazlarınızı bir anda şarj etme yeteneğine sahip olduğu anlamına geliyor. Ayrıca, bu cihazların aynı anda şarj edilebilmesi için yüksek kapasite bir batarya kullandığını da belirtmek gerekir.

Tasarım olarak, Mophie tasinabilir sarj istasyonu hafif ve kompakt bir forma sahip. 6.2 inç uzunluğunda ve 3.4 inç genişliğinde, cebine kolayca sığacak şekilde tasarlanmış. Ayrıca, cihazın kompakt tasarımı nedeniyle, seyahat ederken sizin için ideal bir seçim.

Mophie tasinabilir sarj istasyonu şu anda farklı renk seçenekleri ile mevcut ve daha fazla renk seçeneğinin yakında geleceği söyleniyor. Cihazın fiyatı ise şu anda 65 dolara kadar değişiyor.
[ad_2]

Yorum yapın