ps5ten oyuncu monitoru sahiplerini uzen haber 1440p desteklenmeyecek

[ad_1]
Oyuncular, 1440p desteklenmeyen haberleri hakkında uyarılıyor. Oyuncular, ekranlarının bir 1440p desteği olmadan kesintiler yaşayacağını anlamalı ve önerilen çözümleri uygulamalıdır.

İlk olarak, oyuncular 1440p desteğinin olmadığını belirlemelidir. 1440p ekranlar genellikle oyun için daha fazla kesintiye neden olabileceğini hatırlatmak için pahalı olabilir. Oyuncular, bu ekranı satın almadan önce oyun için desteklenip desteklenmediğini öğrenmeli veya bunu satın almadan önce satıcıya sorabilmelidir.

Bir oyuncu, 1440p desteğinin olmadığını öğrendiğinde, çözümler aramalıdır. Çözümler arasında, oyunun ayarlarını değiştirmek veya oyunu düşük çözünürlükte çalıştırmak en basit çözümlerden biridir. Bir diğer çözüm, bir 1080p monitör almak olabilir. Oyuncular, 1080p monitörleri kullandıklarında, oyunlar daha iyi performans gösterir ve daha iyi bir deneyim sunar.

Son olarak, oyuncular, oyun için çıkan güncellemeleri kontrol etmeli ve güncellemelerin düzeltmelerinin olup olmadığını kontrol etmelidir. Oyunun sürümü güncellendiğinde, oyuncular 1440p desteğinin olup olmadığını tekrar kontrol etmelidir.

Oyuncular, 1440p desteğinin olmadığını anladıklarında, önerilen çözümleri uygulamalı ve daha düşük çözünürlüklerde oynayabilmelidir. Oyuncular, düşük kesintiler yaşamak için, 1080p monitörleri kullanarak daha iyi performans elde edebilir ve oyunlarını daha iyi bir şekilde oynayabilirler.
[ad_2]

Yorum yapın