playstation plus ocak 2019 ucretsiz

[ad_1]

PlayStation Plus Ocak 2019, Sony tarafından PlayStation kullanıcıları için sunulan ücretsiz üyelikler için harika bir seçim! PlayStation Plus, oyuncuların PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita konsolunda özel özellikleri kullanmalarını sağlayan, ücretsiz bir abonelik servisidir. PS Plus aylık üyelikleri, üyelerine ücretsiz oyunlar, özel indirimler, tüm zamanların en iyi oyunlarının özgür kütüphanelerine erişim ve online oyunun keyfini çıkarmalarını sağlar. Ocak 2019, PlayStation Plus’ın üyelerine ücretsiz olarak iki çok oyunculu oyun ve iki çok oyunculu oyunu sunuyor.

Ücretsiz olarak sunulan iki çok oyunculu oyunu, yakın geçmişte yayınlanan ve çok beğenilen oyunların ikilisidir. İlki, Superhot’tur. Superhot, klasik FPS oyunlarını bir adım daha ileri götüren, zamanın akışının yavaşladığı bir oyundur. Oyuncular, düşmanlarını yavaşlatmak, silah almak ve vücudlarını koyu çizgilerden sürüklemek için kullanabilecekleri çeşitli özellikleri kullanarak düşmanlarını ortadan kaldırmaya çalışırlar. İkincisi, Street Fighter V Arcade Edition’dır. Street Fighter, dünyanın en çok sevilen çok oyunculu dövüş oyunlarından biridir ve bu Arcade Edition, oyunculara dövüş sanatlarının gücünü daha iyi anlamaları için yeni modlar ve karakterler sunuyor.

PlayStation Plus Ocak 2019, üyelerine ücretsiz olarak iki çok oyunculu oyunu da sunuyor. İlk olarak, Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’dir. Rainbow Six Siege, takım çalışmasının ön plana çıktığı, çok oyunculu bir dövüş oyunudur. Oyuncular, takım arkadaşlarının yardımıyla çeşitli görevleri yerine getirmeye çalışırlar. İkincisi, EA Sports tarafından geliştirilen ve yayınlanan FIFA 19’dur. FIFA 19, dünyanın en popüler spor oyunlarından biridir ve bu oyun, üyelerine dünya çapında turnuvalar ve en sevdiği kulüplerinin yanı sıra çok oyunculu oyun keyfi sunuyor.

PlayStation Plus Ocak 2019, PlayStation kullanıcıları için harika bir fırsat. Üyelerin ücretsiz olarak iki çok oyunculu oyunu, özel indirimler ve tüm zamanların en iyi oyunlarının özgür kütüphanelerine erişim sunuyor. PlayStation kullanıcıları, bu tekliflerden yararlanmak için hemen abone olmalıdırlar.
[ad_2]

Yorum yapın