playstation 5in 667 gb kullanilabilir alan sunacagini gosteren garip paylasim

[ad_1]

PlayStation 5, 667 GB kullanılabilir alana sahip olacak. Sony, şirketin en yeni konsollarından biri olan PlayStation 5’in kullanılabilir alanının 667 GB olduğunu açıkladı. Sony, bu 667 GB’ın 825 GB olarak etiketlendiğini belirtti. Dolayısıyla, 825 GB’dan daha büyük bir kullanılabilir alan için kullanıcılar, PS5’in 667 GB’ının geri kalanının bir diske veya başka bir sisteme kaydedilmesi gerekecek. Ayrıca, kullanıcıların PlayStation 5’teki kullanılabilir alanı artırmak için uygun bir depolama sistemi kullanmaları da gerekebilir.

Sony, PS5’in 667 GB’ının 825 GB etiketlenmesinin açıklamasını yaptı. Etiketlenme, kullanıcıların PlayStation 5’teki sistem dosyalarının, sistem güncellemelerinin ve konsolun başlangıç ​​ayarlarının da dahil olmak üzere konsol özellikleri için tahsis edilen depolama alanını kapsıyor. Sony, kullanıcıların PlayStation 5’teki özellikleri ve uygulamaları kullanmak için 667 GB’ın üzerinde alan kullanmalarının gerektiğini açıkladı.

Kullanıcılar, PlayStation 5’teki kullanılabilir alanın artırılması için kullanabilecekleri çeşitli depolama seçenekleri de mevcut. Kullanıcılar, başka bir depolama sistemini PS5’e bağlayarak kullanılabilir alanı artırabilir. Ayrıca, kullanıcılar, PS5’in kendi sürücüsüne başka bir sürücü ekleyerek de kullanılabilir alanı arttırabilir. Sony, kullanıcıların PlayStation 5’teki kullanılabilir alanı arttırmak için bir diske veya başka bir sisteme bağlanan ekstra depolama sistemini kullanmalarını tavsiye ediyor.
[ad_2]

Yorum yapın