playstation 4 destegi muhtemelen 2022ye kadar devam edecek

[ad_1]

PlayStation 4, 2022’ye kadar desteğini sürdürecek. Sony, PlayStation 5’in sonbahar 2020’de piyasaya sürülmesini planlarken, yeni konsolun gelecekteki üstünlüğünün desteğinin sürdürülmesini sağlamak için PlayStation 4’ün desteğini 2022 yılına kadar sürdürmeyi planlıyor. Sony, bu kararın, PlayStation 4 için yeni çevrimiçi oyunlar ve diğer özelliklerin çıkmasını sağlamak için gerekli olduğunu söylüyor.

PlayStation 4’ün desteğinin 2022 yılına kadar sürdürülmesi, oyunculara PlayStation 4’ün büyük bir kesimini oluşturan oyunların oynanabilirliğini sürdürmek için gerekli. Sony, PlayStation 4’ün desteğini 2022 yılına kadar sürdürmesiyle, yeni konsolların piyasaya sürülmesiyle birlikte çok sayıda kullanıcıyı kapsayacak bir platform oluşturmak istiyor. Sony, PlayStation 5’in sonbahar 2020’de piyasaya sürülmesiyle birlikte PlayStation 4’ün desteğini sürdürmesini, gelecekteki üstünlüklerin desteğinin sürdürülmesini sağlamak için planlıyor.

Sony, PlayStation 4’ün desteğini 2022 yılına kadar sürdürmesinin, PlayStation 5’in piyasaya sürülmesiyle birlikte PlayStation 4’ün devam eden özelliklerini sürdürmek için gerekli olduğunu söylüyor. Sony, PlayStation 4’ün desteğini 2022 yılına kadar sürdürmesiyle, oyunculara PlayStation 4’ün büyük bir kesimini oluşturan oyunların oynanabilirliğini sürdürmek için gerekli olduğunu ve bu kararın PlayStation 5’in gelecekteki üstünlüklerinin desteğinin sürdürülmesini sağlamak için önemli olduğunu belirtiyor.
[ad_2]

Yorum yapın