planet coaster indir full pc 6 dlc v1 13 2 4368

[ad_1]

Planet Coaster, Frontier Developments tarafından geliştirilen bir stratejik simülasyon oyunudur. Oyun, dünyadaki en popüler park simülasyonlarından biridir ve çoklu platformlara sunulmuştur. Oyun, sıradan bir tek kişilik oyun olarak başladığında, artık dünya çapında bir hayran kitlesine sahiptir.

Planet Coaster, sürükleyici grafikler, kusursuz hareket kontrolü ve olağanüstü park simülasyonu sunar. Oyun, kullanıcıların veya özel parklarının temellerini kurmalarına ve geliştirmelerine izin verir. Ayrıca, oyuncular hayal güçlerini kullanarak özel roller, aksiyon alanları, eğlenceli etkinlikler ve daha fazlasını oluşturabilirler.

Planet Coaster’ın v1.13.2.4368 sürümü, tüm özellikleri ve yeni eklenen 6 DLC’yi sunar. 6 DLC, oyunculara çok daha fazla seçenek sağlar, bu da oyunun daha da heyecan verici ve eğlenceli hale gelmesine yardımcı olur. Bu DLC’ler, oyuncuların daha fazla park tasarımına ve inşa etme seçeneklerine sahip olmasını sağlar.

Planet Coaster, oyuncuların dünyanın her yerinden bir araya gelerek, katılım göstererek ve ortak bir amaca ulaşmak için efor sarf etmesini sağlar. Oyunun bu sürümü, kullanıcıların daha fazla zevk alarak, parklarının tasarımını ve inşasını denemelerine izin verir. Bu sürüm, kullanıcıların oluşturabilecekleri parkların herhangi bir sınırı olmaksızın sınırsız bir dünyada hayal güçlerini kullanmalarına izin verir.
[ad_2]

Yorum yapın