overcooked all you can eat indir full pc

[ad_1]

Overcooked: All You Can Eat, Ghost Town Games tarafından geliştirilen, Team17 tarafından yayınlanan bir arcade konseptli mutfak simülasyonu video oyunudur. Oyun iki veya dört kişilik oynanış sunuyor ve oyuncuların eğlenceli, kafa karıştırıcı ve zorlu mutfak görevlerini tamamlamak için çalışmaları gerekir. Oyuncular, Overcooked ve Overcooked 2 olmak üzere iki oyunda mevcut olan tüm haritalar ve modlardan oluşan çoklu oyunculu aksiyon için yeni bir mod, Arcade Modu, da dahil olmak üzere birçok ekstra özelliğe sahiptir. Overcooked: All You Can Eat, PC için ücretsiz olarak indirilebilen bir full versiyon olarak kullanıcıların kullanımına sunulur.

Overcooked: All You Can Eat, oyunculara, iki oyunda mevcut olan tüm haritaların ve modların keyfini çıkarmak için harika bir fırsat sunar. Oyuncular, yerin altındaki labirentlerden, kızgın volkanlardan ve titreyen buzlu dağlardan meşhur haritalar arasından seçim yapabilirler. Oyuncular, her bir haritada kendi özel karakterlerini oluşturarak çift kişilik görevleri tamamlayabilirler. Oyuncular ayrıca, yeni ekstra modlar arasından seçim yaparak daha zorlu ve kafa karıştırıcı görevler tamamlayabilirler. Oyuncular, Arcade Modu’nun zorlu tek kişilik görevlerini tamamlamak için çalışırken, çoklu oyuncular olarak oynamaya çalışarak kendi rekabetçi yeteneklerini test edebilirler.

Overcooked: All You Can Eat, kullanıcıların kendi kendilerine eğlenmek için eğlenceli bir oyun olarak tasarlanmıştır. Oyuncular, çevrimiçi arkadaşlarıyla veya aileleriyle birlikte birlikte oynamaya çalışabilecekleri güzel bir ortamda kendilerini rahat hissedebilirler. Overcooked: All You Can Eat, PC için ücretsiz olarak indirilebilen bir full versiyon olarak kullanıcıların kullanımına sunulur. Oyuncular, bazı özel karakterler, aksesuarlar ve diğer özellikler gibi ekstra özellikler satın alma şansına da sahiptir.
[ad_2]

Yorum yapın