orijinal windows 98 se indir full turkce 2

[ad_1]

Windows 98 SE (Second Edition), Microsoft tarafından 1998 yılında piyasaya sürülen bir işletim sistemi. Windows 98 SE, Windows 95’in bir geliştirilmiş sürümüdür. Windows 98 SE, daha hızlı ve daha güçlü özellikler sunmaktadır. İşletim sistemi, ayrıca, daha iyi destek ve daha iyi güvenlik sağlamak için daha iyi bir arayüz sunmaktadır. Windows 98 SE, Windows 95’in özelliklerinin yanı sıra, daha iyi hız, daha güvenli ve daha kullanışlı bir arayüz sunmaktadır.

Windows 98 SE, Windows 95’den çok daha fazla özellik sunmaktadır. Örneğin, Windows 98 SE, modüler bir arayüz, Windows Güncelleştirme, Windows Media Player ve Internet Explorer 5.5 gibi daha güçlü özellikler sunmaktadır. Windows 98 SE ayrıca, ekran koruyucusu, ağ kurulumu, Windows Yedekleme ve çoklu kullanıcı desteği gibi daha fazla özellik sunmaktadır. Windows 98 SE, ayrıca, daha güvenli bir sistem olması için, artan güvenlik özellikleri ve daha fazla destek sunmaktadır.

Windows 98 SE, ücretsiz olarak indirilebilir, ancak kullanıcılar, özelliklerinin tamamını kullanmak için lisanslı bir sürümü satın almak zorundadır. Windows 98 SE, Windows 95 kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunmak için, çok sayıda geliştirme yapılmıştır. Windows 98 SE, kullanıcıların daha iyi bir deneyim elde etmesini sağlamak için, daha hızlı ve daha güvenli bir arayüz sunmaktadır.
[ad_2]

Yorum yapın