mario kart 8 deluxe indir full pc v1 7 1

[ad_1]

Mario Kart 8 Deluxe, Nintendo Switch’in çok sevilen sürüş oyunu serisinin en popüler versiyonu olan Mario Kart 8’in mükemmel bir yükseltilmiş versiyonudur. Mario Kart 8 Deluxe, orijinal oyuna ek olarak 48 stüdyo kursu, 42 araç, 16 joker karakter ve yeni oyun modları sunmaktadır. Deluxe sürüm, ayrıca ekstra İnternet tabanlı maç modu, oyun içi liderlik tablosu, kontrolör desteği ve zorluk seviyesi ayarlaması özellikleriyle geliyor. Mario Kart 8 Deluxe, Switch kullanıcılarının, arkadaşlarıyla veya rakip oyuncularla çevrimiçi veya offline olarak kıyasıya yarışmalarını sağlıyor.

Mario Kart 8 Deluxe, ortamındaki herkesin katılabileceği kusursuz bir araba yarışı oyunudur. Kartlarınızı veya dağıtılan ekipmanları kullanarak, zorluk seviyelerini ayarlayarak veya tek başına oynayarak kendi yolunuzu kendiniz belirleyebilirsiniz. Oyunun bir sürü özelliği vardır, örneğin, her araç için özelleştirilebilir görünümler, en iyi zamanların kaydedilmesi ve hatta arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz kooperatif modu. Oyuncular, seviyelerin arasında yolculuk yapmak veya kendi özel kurslarını oluşturmak için kurcalarını kullanabiliyorlar.

Mario Kart 8 Deluxe, muhteşem grafikler, eğlenceli karakterler, çoklu oyuncu desteği ve mükemmel bir sürüş deneyimi sunuyor. Oyuncular, deneyimlerini diğer oyuncularla karşılaştırmak için liderlik tablosu kullanabiliyorlar ve haftalık olarak değişen özel etkinlikleri yakalayabiliyorlar. Mario Kart 8 Deluxe, muhteşem bir şekilde tasarlanmış ve kullanıcı dostu bir araba yarışı oyunudur.
[ad_2]

Yorum yapın