ilginc standiyla Acer Predator Triton 900 oyuncu bilgisayari duyuruldu

[ad_1]

Acer, kullanıcıların bir oyuncu bilgisayarı arıyorlarsa ne arayacakları konusunda onlara kolaylık sağlamak amacıyla Predator Triton 900 oyuncu bilgisayarını duyurdu. Predator Triton 900, basit görünümlü bir dizüstü bilgisayar olarak kullanıcıların dikkatini çekiyor, ancak içerisindeki güç, oyuncu dünyasının ihtiyaçlarını karşılamak için kullanıcılara her şeyi sunmak için tasarlanmış.

Bilgisayar, oyunlardaki en iyi performansı almak için 10. nesil Intel Core i7 işlemci ve NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER Max-Q grafik kartının yanı sıra 16 GB DDR4 RAM ve 512 GB NVMe PCIe SSD depolama içeriyor. Predator Triton 900, kullanıcıların oyunlarını daha net ve keskin görüntüler ile oynamalarını sağlayan dahili bir 17.3 inç yüksek çözünürlüklü ekranla donatılmış. Ekran, 144 Hz yenileme hızı ve 3 ms gecikme süresi ile keskin bir görüntü elde etmek için tasarlanmış.

Predator Triton 900, tüm bunların yanı sıra kullanıcıların klavye ve fare tasarımlarını özelleştirmelerini sağlayan ilginç bir stand ile donatılmış. Stand, kullanıcıların klavye ve fareyi makine üzerine herhangi bir şekilde monte etmelerini sağlıyor. Stand, klavyenin altında hava akımının artırılmasına olanak sağlıyor ve kullanıcıların kablolarının düzgün bir şekilde organize edilmesine yardımcı oluyor.

Acer Predator Triton 900, kullanıcıların oyunlarda kusursuz bir performans elde etmek için ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir oyuncu bilgisayarı. Kullanıcıların dizüstü bilgisayarı kullanırken en iyi deneyimi yaşamalarını sağlamak için tasarlanmış özel standı ile donatılmış.
[ad_2]

Yorum yapın