Hindistan da amiral gemisi iPhone modellerinin uretimine baslaniyor

[ad_1]

Hindistan, Apple’ın amiral gemisi iPhone modellerinin uretimine basladı. Hindistan’daki iPhone üretim merkezi Bengaluru’da bulunan Wistron şirketinin iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini üretmeye basladığı açıklandı. Şirket, Apple’ın diğer modelleri için de üretimleri başlatmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.
Hindistan’da iPhone üretimi, Apple’ın dünya çapında satışlarını arttırmak ve pazar payını genişletmek için önemli bir adım. Üretim merkezi Bengaluru’da kurulan Wistron, Apple’ın üretim ortaklığı programına katıldı ve bu programın bir parçası olarak iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modellerini üretmeye başladı. Şirket, Apple’ın diğer modelleri için de üretimleri başlatmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.
Hindistan’daki iPhone üretim merkezi, Apple’ın ürünlerinin üretiminin ilk kez uluslararası bir ülkede gerçekleştirilmesi anlamına geliyor. Apple, ülkedeki satışlarını arttırmak ve pazar payını genişletmek için bu stratejiyi benimsedikten sonra, uzun süredir Hindistan’da kalıcı bir üretim merkezi kurma planlarını hayata geçiriyor.
Hindistan’daki iPhone üretim merkezi, Apple’ın ülkedeki pazarlama stratejisini de destekleyecek. Apple, ülkedeki satışlarını arttırmak ve pazar payını genişletmek için ürünlerini uygun fiyatlara satmaya ve ürünleri özel olarak tasarlanmış promosyonlarla desteklemeye başladı.
Hindistan’daki iPhone üretim merkezi, Apple’ın ülkedeki pazar payını artırmasına yardımcı olacak ve ülkedeki satışlarını arttıracak. Bu da Apple’ın üretim kapasitesini ve rekabetçi ürünleri ile pazarlama stratejisini güçlendirmesine yardımcı olacak.
[ad_2]

Yorum yapın