halo 4un 8 yil aradan sonra pcye gelecegi tarih resmen duyuruldu

[ad_1]

Microsoft, Halo 4’ün 8 yıllık aradan sonra PC platformuna geleceğini duyurdu. Xbox’ın baş yapımcısı Bonnie Ross, Halo 4’ün PC’ye geleceğini duyurdu ve oyunun, Microsoft Store ve Steam platformlarında satışa sunulacağını belirtti.

Halo 4, 2012’de Xbox 360 için yayımlanmıştı. Microsoft, oyunun PC platformuna geleceğini açıkladığında, o zamanki serinin diğer oyunlarının da PC’ye geleceğini çok yakında açıklayacağını belirtti.

Halo 4, Xbox 360 için yayımlanan ilk oyundu ve yedinci oyun olarak Halo serisinin bir parçasıydı. Oyun, Master Chief ve Cortana’nın yoldaşlığının devam etmesinin yanı sıra, yeni bir düşmana karşı mücadele etmek için yeni görevleri kapsıyordu.

Halo 4, PC platformunda özel olarak optimize edilmiş grafikleri, 4K desteği, artan çözünürlük, daha iyi performans ve özelleştirilebilir kontrolleri içeriyor. Halo 4, Microsoft Store ve Steam platformlarında satışa sunulacak.

Halo 4, PC platformunda geliştirilmiş grafikleri ve diğer özellikleriyle, oyuncuların PC’sini en iyi şekilde kullanmalarını sağlayacak. Microsoft, yeni bir Halo deneyimi sunmak için Halo 4’ü PC platformuna getirdiğini söyledi.
[ad_2]

Yorum yapın