grafikleriyle buyuleyen gran turismo sportun cikis tarihi belli oldu video

[ad_1]
Gran Turismo sportu, PlayStation 4 için PlayStation Network aracılığıyla indirilebilen endüstriyel ölçeğe sahip bir simülasyon araba yarışı oyunudur. Dünya çapında araba tutkunlarının heyecanla beklediği oyun, yakın zamanda duyurulan çıkış tarihiyle karşımıza çıktı. 17 Ekim 2017 tarihinde Gran Turismo Sport, PlayStation 4 için piyasaya sürülecek.

Oyuncular, araba yarışının gerçekçi bir simülasyonu olan bu oyunda, arabalarının performanslarını arttırmaya ve kendilerini arkadaşlarıyla rekabet etmeye başlayacaklar. Oyuncuların kullanabilecekleri arabaların çeşitliliği ile birlikte, oyunculara çok çeşitli yarış modları da sunuluyor. Ayrıca, dijital grafikleri ve sesleriyle oyuncuların gerçekçi bir araba yarışı deneyimine ulaşmasını sağlayan oyun, oyuncuların arabalarının görünümünü ve performansını düzenlemesine de olanak sağlıyor.

Gran Turismo Sport, araba yarışının ilk kez PlayStation 4’te yayınlanmasının yanı sıra, oyuncuların arabalarını eşsiz bir şekilde tasarlayabilecekleri ve arkadaşlarıyla kıyasıya bir yarış deneyimine ulaşabilecekleri bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular, dünya çapında araba tutkunlarının heyecanla beklediği ve araba yarışının gerçekçi bir simülasyonu olan Gran Turismo Sport’u 17 Ekim 2017’de PlayStation 4 için satın alabilecekler.
[ad_2]

Yorum yapın