Gercek klavyeli Commodore 64 Retro konsolu geliyor

[ad_1]

Retro konsol dünyasında, Commodore 64’ün geliştirilmesi için gerçek klavyeli bir versiyonu ortaya çıktı. Commodore 64 Retro konsolu, küçük bir sekme düğmesiyle kontrol edilen bir joystick’e sahip. Geliştiriciler, orijinal klavye tasarımını muhafaza etmek için, siyah ve beyaz renkleri kullandılar. Ortaya çıkan model, 1980’lerin klasik klavye tasarımını yeniden canlandırmak için tasarlanmıştı. Fiziksel tuşların siyah ve beyaz renkleri, orijinal Commodore 64’e sadık kalıyor.

Konsol aynı zamanda 64 bit oyunlar, 8 bit oyunlar ve 1980’lerin klasikleri oynamak için tasarlanmıştı. Konsol, 64 bit oyunların her birini, ekran çözünürlüğünü arttırarak ve ses çıkışını da geliştirerek oynamaya olanak tanıyor. Konsol, 8 bit oyunların çoğu için de donanım desteği sağlıyor.

Konsolun kablosu, HDMI çıkışına bağlanıyor ve bu sayede mükemmel kalitede görüntüler ve sesleri elde etmek için modern bir televizyonla bağlanıyor. Konsol, ayrıca bir USB bağlantı noktasına sahip, bu da mevcut tüm kontrol cihazlarının kullanımına olanak tanıyor.

Klavyeli Commodore 64 Retro konsolu, oyunlarının klasik zevklerini tekrar yaşamak isteyen oyunculara mükemmel bir seçenek sunuyor. 1980’lerin atmosferini yaşamak isteyen tüm oyuncular için, konsol çok uygun bir seçenek.
[ad_2]

Yorum yapın