game pass ve live goldu bir araya getiren xbox game pass ultimate ve turkiye fiyati

[ad_1]

Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass’u bir araya getiren bir üyelik paketidir. Xbox Game Pass Ultimate, Xbox One ve PC platformlarında kullanılabilen bir paket olarak kullanıcıların tüm Xbox özellikleri ve Xbox Live Gold özelliklerinden yararlanmalarını sağlar. Xbox Game Pass Ultimate, ayrıca Xbox One ve PC platformlarında Xbox’a özel oyunları indirmenizi ve oynamanızı da sağlar.

Türkiye’de Xbox Game Pass Ultimate üyelik paketi, ayda 19.99 TL’ye satılmaktadır. Xbox Game Pass Ultimate, aylık olarak ödenen bir ücret ile kullanıcıların Xbox Live Gold’un tüm özelliklerinden yararlanmalarını sağlar. Üyelik süresince, Xbox One ve PC platformlarında Xbox’a özel oyunları indirmeniz ve oynamanız da mümkün olmaktadır. Xbox Game Pass Ultimate, ayrıca Xbox’un ücretsiz oyun teklifleri ve indirimlerinden de yararlanmanızı sağlar.

Xbox Game Pass Ultimate, Xbox Live Gold’un tüm özellikleri ve Xbox One ve PC platformlarında Xbox’a özel oyunları indirmenizi ve oynamanızı sağlayan bir üyelik paketidir. Türkiye’de ayda 19.99 TL’ye satılan Xbox Game Pass Ultimate üyelik paketi, kullanıcıların Xbox Live Gold’un tüm özelliklerinden yararlanmalarını ve ayrıca Xbox’un ücretsiz oyun tekliflerinden ve indirimlerinden de yararlanmalarını sağlar.
[ad_2]

Yorum yapın