Etergo 240 km menzilli elektrikli scooter i icin 10 milyon euro yatirim aldi

[ad_1]

Etergo, ödüllü elektrikli scooter’ı AppScooter ile ulaşımın daha sürdürülebilir bir geleceği inşa etmeyi hedefleyen Hollandalı bir teknoloji şirketi. Şirket, geçtiğimiz hafta, 10 milyon Euro’luk bir yatırım rakamıyla, küresel bir araç üreticisi ve önde gelen teknoloji şirketleri tarafından desteklendi. Yatırım, Etergo’nun AppScooter’ın geliştirilmesine, pazara sunulmasına ve yeni ürünlerin geliştirilmesine yönelik olarak kullanılacak.

AppScooter, 240 km menzil sunan ve saatte 45 km hıza kadar çıkabilen bir scooter olarak tasarlanmıştır. Etergo, ürününün özellikleri ve güvenliği hakkında, tüm standartların üzerinde bir performans vaat etmektedir. Scooter, benzinli scooter’lara kıyasla daha düşük bir gürültü seviyesi, daha düşük bir bakım maliyeti ve daha düşük bir çevresel etkiye sahip.

Etergo, ayrıca AppScooter’ın daha ulaşılabilir ve daha erişilebilir olmasını da sağlamak amacıyla, çevrimiçi satış platformu geliştirmeye odaklanmış durumda. Şirket, bu platformu, ürünlerinin tüm dünyada satışa sunulmasını ve ulaşım ihtiyaçlarının karşılanmasını sağlamak için kullanacak.

Yatırım, Etergo’nun AppScooter’ının geliştirilmesine ve pazara sunulmasına yönelik çabalarını desteklemekte, aynı zamanda ürünün daha erişilebilir hale gelmesine de yardımcı olacak. Yatırımın kullanımı, Etergo’nun küresel ölçekte AppScooter’ının pazara sunulmasını hızlandırabilecek ve daha fazla kişiye ulaşım seçenekleri sunabilecek.

Etergo, ödüllü elektrikli scooter’ı AppScooter’ının daha ulaşılabilir hale gelmesi ve daha erişilebilir olması için çok çalışmakta ve 10 milyon Euro’luk bir yatırım almış durumda. Etergo, bu sayede AppScooter’ın geliştirilmesine ve pazara sunulmasına yönelik çabalarını hızlandıracak ve dünyaya daha fazla kişinin ulaşım hakkına sahip olmasını sağlayacak.
[ad_2]

Yorum yapın