destruction allstarsin ps5 oynanis fragmani yayinlandi

[ad_1]

Sony, PlayStation 5’in çok oyunculu oyun Destruction AllStars için çıkış fragmanını duyurdu. Yeni oyun, Shatterdome tarafından geliştirilen ve SIE San Diego Stüdyoları tarafından yayınlanan bir efsanevi çok oyunculu araba yarışıdır. Destruction AllStars, 16 karakterin arasından seçim yaparak, araba yarışının yanı sıra karakterlerin özel yeteneklerini de kullanarak diğer oyuncularla çatışma ve araba parçalama oyunu.

Destruction AllStars, PlayStation 5’de çıkışını 2 Şubat 2021’de yapacak. İçerisinde 16 karakter ve 16 araba barındıran oyun, müthiş vahşi ve yıkıcı araba yarışlarının yanı sıra karakterlerin özel yeteneklerini de kullanarak diğer oyuncularla çatışma ve araba parçalama oyunu olarak sunuluyor.

Karakterler, çok çeşitli ve benzersiz yetenekleri olan özel bir araba kontrolüne sahip. Oyuncular, bu yetenekleri kullanarak diğer oyuncuları yenmek, onların arabalarını parçalamak ve havada sürüklemek için kullanabilecekler. Destruction AllStars, tamamen yeni bir araba yarışı deneyimi sunan çok oyunculu araba yarışı oyunu.

Fragman, çıkış tarihinden önce, her biri kendi yeteneklerini kullanarak arabaları parçalayarak rakiplerini yenmeye çalışan karakterleri gösteriyor. Fragmanda, arabaların her biri kendi özel yetenekleri olan karakterler, eğlenceli ve vahşi araba yarışlarının parçası olarak gösteriliyor. Destruction AllStars, PlayStation 5 için 2 Şubat 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek.
[ad_2]

Yorum yapın