Cem Yilmaz in yeni projesi Karakomik Filmler icin fragman yayinlandi

[ad_1]

Cem Yilmaz’ın, Karakomik Filmler markası altında hayata geçirdiği çılgın film projesi için, artık merakla beklenen fragman yayınlandı. Yönetmen ve senarist olarak Cem Yilmaz’ın imzasını taşıyan film, modern Türkiye’nin çeşitli eğlence türlerine, komik karikatürlerine ve karikatür karakterlerine odaklanıyor.

Fragman, Karakomik Filmler’in konusu olan hayatın komik ve kimi zaman acımasız yönlerine yer veriyor. Bir çok komedi ve macera içeren fragman, karakterlerin her biri için özgün bir öykünün anlatıldığını gösteriyor. Fragman, izleyiciyi kahkaha ile dolduracak komik sahnelerle dolu.

Fragman, filmde yer alacak ünlü oyuncuların isimlerini de içeriyor. Bunlar arasında Zafer Algöz, Cem Yilmaz, Demet Akbağ, Şebnem Bozoklu, Yılmaz Erdoğan, Özgü Namal, Ozan Güven ve Sercan Badur gibi ünlü isimler yer alıyor.

Cem Yilmaz’ın, Karakomik Filmler markası altında hayata geçirdiği bu çılgın film projesi, modern Türkiye’nin komik karakterleri, karikatürleri ve eğlence türlerini konu alıyor. Fragman, bu komik karakterlerin öykülerini anlatıyor ve izleyiciyi kahkahalarla dolduracak komik sahneler sunuyor. Fragman, ünlü oyuncuların isimlerini de içeriyor. Film, çok yakında sinemalarda yayınlanacak.
[ad_2]

Yorum yapın