call of duty black ops cold warun ihtiyaci olan depolama alani tum platformlar icin aciklandi

[ad_1]
Call of Duty: Black Ops Cold War’ın depolama alanı her platform için açıklandı. Xbox Series X ve S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için önceden belirlenen minimum depolama alanına sahip oyunculara, çok oyunculu ve Zombies modları için daha fazla alan sunacak.
Xbox Series X ve S için, 25 GB minimum depolama alanı gerekiyor. Ancak, çok oyunculu ve Zombies modları için başka bir alan gerekiyor. Bu alan, oyunculara 45 GB daha fazla alan sunacak.
PlayStation 5 için de aynı geçerli. 25 GB minimum depolama alanı gerekiyor, ancak çok oyunculu ve Zombies modları için başka bir alan gerekiyor. Bu alan, oyunculara 45 GB daha fazla alan sunacak.
PlayStation 4 için, 25 GB minimum depolama alanı gerekiyor. Ancak, çok oyunculu ve Zombies modları için başka bir alan gerekiyor. Bu alan, oyunculara 50 GB daha fazla alan sunacak.
PC için, 25 GB minimum depolama alanı gerekiyor. Ancak, çok oyunculu ve Zombies modları için başka bir alan gerekiyor. Bu alan, oyunculara 55 GB daha fazla alan sunacak.
Call of Duty: Black Ops Cold War’ın depolama alanı her platform için açıklandı. Xbox Series X ve S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 ve PC için önceden belirlenen minimum depolama alanına sahip oyunculara, çok oyunculu ve Zombies modları için daha fazla alan sunacak. Platform bazlı alanların detayları aşağıda açıklanmıştır.
[ad_2]

Yorum yapın