call of duty black ops cold war aralikta warzonea eklenecek

[ad_1]

Call of Duty: Black Ops Cold War, Activision tarafından geliştirilen ve üretilen, çok oyunculu bir video oyunudur. Çıkış tarihi olarak 7 Aralık 2020 olarak belirlenen oyun, modern gerçekçi savaş oynanışı sunar ve ödüllü bir multiplayer kampanyası ile oyuncuların deneyimini genişletir.

Aralık 2020 itibariyle, Call of Duty: Black Ops Cold War oyunculara Warzone, Activision’ın ücretsiz çok oyunculu ve battle royale oyunu için yeni bir güncelleme sunacağını duyurdu. Warzone, Call of Duty: Black Ops Cold War’un ödüllü multiplayer kampanyası ve çok oyunculu modlarından faydalanarak, ücretsiz bir şekilde oynanabilecek. Warzone’da, çok oyunculu modları oynarken kazanılan ödüller Call of Duty: Black Ops Cold War’a taşınabilecek. Oyuncular, Warzone’da daha fazla beceri ve strateji ile daha fazla ödül kazanabilecek.

Call of Duty: Black Ops Cold War’u Warzone’a dahil ederek, Activision, oyunculara açık bir dünyada daha fazla oyun modu sunma fırsatını sağlayacak. Warzone, oyunculara daha farklı bir deneyim sunacak ve oyunculara çok daha fazla seçenek sunacak. Aralık 2020’de Call of Duty: Black Ops Cold War ile Warzone’un bir araya gelmesi, oyun deneyimini daha da heyecan verici bir hale getirecek.
[ad_2]

Yorum yapın