Bird Box Netflix kullanicilarindan buyuk ilgi gordu

[ad_1]
Bir dört hafta içinde, Netflix tarafindan piyasaya sürülen “Bird Box” filmi, kullanicilar tarafindan büyük bir ilgi görmüştür. Film, ABD ve Kanada’daki kullanicilar tarafindan rekor sayida izlenmeye sahip olacak sekilde kısa sürede popüler olmustur. Buna ek olarak, film, Twitter, Instagram ve Facebook’ta büyük tartismalara neden olmustur.

Film, korku türündeki bir kurgudur ve özgün bir konusu vardir. Filmin konusu, karanlik bir gelecekte yaşayan insanların, büyük tehlikelerden kurtulmak için gözlerini her zaman kapatmak zorunda olduklarini vurgulamaktadir. Film, izleyicileri gerilim ve tansiyonla karsilayarak, kendilerini daha fazla merak etmelerini saglamaktadir.

Bird Box, ayni zamanda yorumcularin performanslarini de öne çikarmaktadir. Özellikle filmin başrol oyuncusu Sandra Bullock, izleyiciler tarafindan büyük övgü almistir. Çok sayida ünlü, filmi övmek için sosyal medya üzerinden mesajlar göndermistir.

Bird Box, ayni zamanda, Netflix tarafindan dünya çapinda da yayinlanmistir. Film, 45 ülkede piyasaya sürülmüştür ve bu da onu daha genis bir izleyici kitlesine ulastirmistir. Bu da, film hakkinda daha çok tartisma ortamina neden olmustur.

Bird Box, sadece kullanicilar tarafindan büyük bir ilgi görmüş değil, ayni zamanda kritikler tarafindan da olumlu yorum almistir. Kullanicilar tarafindan yüksek puanlar alan film, Rotten Tomatoes’da %63 ve IMDb’de %6.7 puan almistir.

Bird Box, sadece kullanicilar tarafindan büyük bir ilgi görmüş olmanin yaninda, çok sayida ödül almaya da hak kazanmistir. Film, 2019 San Diego Film Festivali’nde en iyi film dalinda ödül almistir.

Netflix’in Bird Box filmi, kullanicilar tarafindan büyük bir ilgi görmüştür. Film, ayni zamanda kritikler ve ünlüler tarafindan da olumlu yorumlar almistir. Film, rekor sayida izlenmeye sahip olacak sekilde kısa sürede popüler olmustur ve çok sayida ödül almaya hak kazanmistir.
[ad_2]

Yorum yapın