assassins creed valhalladan yeni bir fragman yayinlandi

[ad_1]

Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan yeni bir video oyunu. Oyun, geçmişteki Vikinglerin hayatlarını keşfetmeye konu alıyor. Geçtiğimiz hafta, Ubisoft, oyunun ilk resmi fragmanını yayınladı.

Fragman, Vikinglerin güçlü kahramanlarının kusursuzluklarının ve gücünün karşısına çıkmalarının bir göstergesi olarak görülüyor. Fragman, Valhalla’nın neden ve nasıl kurulmuş olduğu hakkında küçük bir açıklama vererek başlıyor ve bu açıklama, Vikinglerin ne kadar güçlü olduğunu ve kimsenin onların üzerinde egemen olamayacağını anlatıyor. Fragman, Vikinglerin aksiyon dolu maceralarının, kendilerine ait kültürlerinin ve aralarındaki bağlılıklarının bir göstergesi olarak da görülüyor.

Fragmanın en önemli yanı, kullanıcıların Valhalla’nın eşsiz atmosferini ve mistik havasını hissetmeye başladıklarını gösteriyor. Fragman, Vikinglerin yeni bir şehirden öte, bir maceraya yolculuğa çıkmalarının bir göstergesi olarak görülüyor. Oyuncular, tarihsel atmosferinin kalbinde Vikinglerin kaderlerini keşfetmeye başlayacak.

Assassin’s Creed Valhalla, PlayStation 4, Xbox One ve PC için gelecek. Ubisoft, Valhalla’yı Ekim 2020’de piyasaya sürmeyi planlıyor.
[ad_2]

Yorum yapın