assassins creed odysseyden ilk fragman ve tum detaylar video

[ad_1]

Assassin’s Creed Odyssey, Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon-macera video oyunudur. Oyun, önceki Assassin’s Creed serisi oyunlarından çok farklı bir tarihsel konuma sahip. Birinci kişi bakış açısıyla oynanan oyunda, Antik Yunanistan’da, üç klan arasında süren savaşları kontrol eden bir kahramanın kontrolünü üstleniyorsunuz. Oyunda, çeşitli sınavları geçerek, yıkıcı fırtınalardan korunarak ve sürekli taktikler üreterek kendinizi kanıtlamalısınız.

Assassin’s Creed Odyssey’in ilk fragmanı, 2018 E3’de Ubisoft tarafından açıklandı. Fragman, Antik Yunanistan’ın muhteşem manzaralarını ve hareketli karakterlerini gösteriyor. Fragman, kahramanımızın sihirli gücü, tehlikeli düşmanları, kötücül klanları ve köklü bir geçmişi olan tarihi anlatıyor. Fragman ayrıca, kahramanımızın çoklu karakter seçeneklerini ve çoklu oyun modlarını da gösteriyor.

Assassin’s Creed Odyssey, dünyanın her yerinde Xbox One, PlayStation 4 ve Windows PC’de çıktı. Oyun, çoklu oyunculara da izin veren, kahramanınızın çalıştığı çoklu seçeneklerin yanı sıra, karakterinizi özelleştirmenizi de sağlayan bir oyun modu sunuyor. Oyunda, çoklu klanlarla savaşarak ve olasılıklarınızı arttırarak, Antik Yunanistan’ın ünlü kahramanı olabilirsiniz.
[ad_2]

Yorum yapın