Amazon 2018 in en cok satan oyunlarini acikladi

[ad_1]

Amazon 2018’de En Çok Satan Oyunlar listesini açıkladı. Listeye göre, Grand Theft Auto V, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Far Cry 5 ve God of War şansını denemeye çıktı ve bu yıl en çok satan oyunlar oldu.

Grand Theft Auto V, Rockstar Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan, açık dünya aksiyon-macera video oyunu. Oyun, Rockstar North tarafından geliştirilen ilk oyun olan Grand Theft Auto serisinin beşinci evrensel olarak yayınlanan oyunudur. Grand Theft Auto V, 2014’te yayınlandığından beri, çok satanlarda zirvede kaldı.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan taktiksel aksiyon video oyunu. Oyun, Tom Clancy serisinin üçüncü oyunudur. Oyun, klasik Rainbow Six serisinde gösterilen taktik tabanlı aksiyona dayanmaktadır. Oyun, 2015 yılında yayınlandı ve Amazon 2018’de en çok satanlar arasında yer aldı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG), Bluehole tarafından geliştirilen ve yayınlanan çok oyunculu çevrimiçi video oyunu. Oyun, Battle Royale çılgınlığına balık tutan ilk oyunlar arasında yer almaktadır. Oyun, 2017 yılının başında yayınlandı ve 2018’de Amazon’un en çok satanlar listesinde yer aldı.

Far Cry 5, Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayınlanan açık dünya aksiyon-macera video oyunu. Oyun, Far Cry serisinin beşinci oyunudur. Oyun, 2018 yılının başında yayınlandı ve Amazon 2018’de en çok satanlar arasında yer aldı.

God of War, Sony Interactive Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan aksiyon-macera video oyunu. Oyun, God of War serisinin 8. oyunudur. Oyun, 2018 yılında yayınlandı ve Amazon 2018’de en çok satanlar arasında yer aldı.

Amazon 2018’de en çok satan oyunlar arasında Grand Theft Auto V, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, PlayerUnknown’s Battlegrounds, Far Cry 5 ve God of War yer alıyor. Bu oyunların her biri, diğerlerine göre farklı türlerde ve özelliklerde olmalarına rağmen, Amazon 2018’de en çok satan oyunlar listesinde yer alıyor.
[ad_2]

Yorum yapın