Alien isolation in devami mi duyuruldu Guncellendi

[ad_1]

Alien Isolation, Creative Assembly tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayımlanan bilgisayar oyunu olarak tanımlanıyor. Oyun, 2014 yılında, Microsoft Windows, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için piyasaya sürüldü. Oyun, Ridley Scott’un 1979 yapımı filmi Alien’ın beşinci devam filmi olan Alien’dan esinleniyor.

Alien Isolation, Amanda Ripley adındaki karakteri kontrol eden bir oyuncuya, Sevastopol adlı uzay istasyonunda bir görev kazandırmak için görevlendirilmesini sağlıyor. Amanda, babasının kaybının ardından, Sevastopol’da bir cevap aramaya çalışıyor. Ancak, istasyon, sakinler tarafından terk edilmiş ve tehlikeli xenomorph istilasına uğramış gibi görünüyor. Oyuncular, Sevastopol’da xenomorphlarla ve diğer tehlikelerle savaşmak zorunda kalırlar. Oyuncular, yerleşimin alanlarını keşfetmek için güvenli yollar arayacak, silahlar toplayacak ve diğer görevleri tamamlamak için göreve çıkacaklar.

Alien Isolation, 21 Ekim 2014’te, Creative Assembly tarafından ücretsiz bir güncelleme alarak yeni bir mod, yeni görevler, özelleştirme seçenekleri ve başka birçok özellik kazandı. Güncelleme, oyuncuların Sevastopol’daki tehlikeli xenomorphlarla daha fazla savaşma olanağını sağladı. Ayrıca, güncelleme, Amanda’nın mevcut ekipmanını güçlendirmesine, yüksek zorluk seviyelerinde oynamasına ve çok daha fazlasına izin verdi.
[ad_2]

Yorum yapın