2021 yilinda cikacak oyunlar en cok beklenen oyunlar 2021

[ad_1]

2021 yılında çıkacak en beklenen oyunlar arasında, çoklu platformlar için çıkacak olan Resident Evil Village, Far Cry 6, Hogwarts Legacy, Ratchet & Clank: Rift Apart, Horizon Forbidden West, Deathloop ve The Lord of the Rings: Gollum yer alıyor. Diğer birçok beklenen oyunlar arasında ise, God of War: Ragnarok, Mass Effect Legendary Edition, Hitman 3, Gran Turismo 7, Stray, The Medium, Little Nightmares 2, Psychonauts 2, Gotham Knights ve Call of Duty: Black Ops Cold War yer alıyor.

Yılın ilk döneminde çıkacak olan Resident Evil Village, geçtiğimiz yıllarda çıkan Resident Evil 7 ile devam edecek. Far Cry 6 ise geçtiğimiz yıl çıkan Far Cry 5’in tüm özelliklerini geliştirerek ortaya konacak. Hogwarts Legacy, Harry Potter hayranlarının sabırsızlıkla beklediği bir oyun olacak. Ratchet & Clank: Rift Apart, Horizon Forbidden West, Deathloop ve The Lord of the Rings: Gollum ise 2021 yılında çıkacak olan diğer önemli oyunlar arasında yer alıyor.

God of War: Ragnarok, Mass Effect Legendary Edition, Hitman 3, Gran Turismo 7, Stray, The Medium, Little Nightmares 2, Psychonauts 2, Gotham Knights ve Call of Duty: Black Ops Cold War gibi oyunlar da 2021 yılında oyun dünyasına renk katacak. Bu oyunlar, 2021 yılında en çok beklenen oyunlar arasında yer alıyor.
[ad_2]

Yorum yapın